Pand 17 Trio Handicap toernooi 2020        
                 
HCP 100 % van 225, Maximaal 75 Handicap per game individueel / 225 per trio.    
Voorronde 4 games TRIO            
Trio gemiddelde mag dus niet boven de 674,99 uitkomen.        
Hoogste 16 trio's plaatsen zich voor halve finale. Bij gelijke stand telt scratch score.  
Halve finale: 16 trio's spelen 3 games TRIO Score voorronden telt mee.     
Finale : 8 Trio's spelen 3 games TRIO Score voorronden en halve finale telt mee.    
Ook in de (halve) finale games wordt handicap toegekend.      
Geen Re-entry mogelijk, dus niet als trio en ook niet individueel.      
(je mag dus maar voor 1 trio uitkomen)          
Er wordt gespeeld voor leuke en/of lekkere prijzen, alsmede voor de EEUWIGE ROEM.  
                 
Inschrijfgeld slechts 50 euro per trio, bestaande uit:        
Baanhuur:      €    12,50          
Prijzenpot:      €    20,00          
extra prijsjes:      €      5,00          
sportprijzen:      €      5,00          
organisatie      €      7,50          
Totaal      €   50,00          
                 
                 
NBF promotionele erkenning klasse 3 toernooi met vermelding op de online NBF wedstrijdkalender.
Deelname van NBF leden is dus toegestaan. Scores tellen NIET mee voor pasgemiddelde.  
Het is een Trio toernooi over 4 games Europees systeem, met een top 16 halve finale van 3 games,
en een finale van top 8 van 3 games.          
Deelname staat dus open voor iedereen, dus ook voor niet NBF leden!    
Deelname : maximum pasgemiddelde per game trio van 674,99!!      
Bonus voor NBF leden en geoefende spelers :           
Berekend over het pasgemiddelde, 100 % van 225 met een maximum van 75 pins.  
Bonus voor niet NBF leden, maar bijvoorbeeld bedrijvenleague of 50 plus league spelers:  
Berekend over leaguegemiddelde, 100 % van 225 met een maximum van 75 pins.  
Bonus voor niet NBF leden en niet spelend in een league :       
Berekend over de gegooide score tijdens het toernooi, 100 % van 225, maximum 75.  
Vanzelfsprekend wordt dit herberekend na een eventueel gespeelde (halve) finale  
Wij vragen dus alle bowlers die geoefend zijn een gemiddelde op te geven.     
Dit is wel zo eerlijk ten opzichte van onze niet geoefende bowlers en is het toernooi  
weer in sportief evenwicht.            
Daar waar wij dit nodig achten, zal het opgegeven gemiddelde gecontroleerd worden.  
Wij houden ons het recht toe om de trio’s die deze regel overtreden of ten onrechte toepassen 
te weigeren of zelfs te diskwalificeren !          
Spelers/sters zonder NBF lidmaatschap, maar met een gemiddelde dienen een verklaring   
te overleggen van de league secretaris van de league waarin zij spelen.    
Deze verklaring mag hooguit 14 dagen oud zijn en dient een gemiddelde over minimaal   
21 gespeelde games te vermelden.            
Tevens dient hierop te staan waar de games zijn gegooid (centrum en league) .    
Bij minder dan 21 games wordt men gerekend als niet spelend in een league.    
Daar waar het reglement niet in voorziet, beslist de wedstrijdleiding. Dit besluit is bindend.  
Het is niet toegestaan zelf meegebrachte etenswaren en consumpties te nuttigen in het   
bowlingcentrum Pand 17.            
                 
Voorronden :                
Maandag 4 mei 2020 Serie 1 20.15 - 22.15 uur (ivm Nationale Herdenking)  
Dinsdag 5 mei 2020 Serie 2 20.00 - 22.00 uur        
Woensdag 6 mei 2020 Serie 3 20.00 - 22.00 uur        
Donderdag 7 mei 2020 Serie 4 20.00 - 22.00 uur        
Vrijdag 8 mei 2020 Serie 5 20.00 - 22.00 uur        
Zaterdag 9 mei 2020 Serie 6 10.30 - 12.30 uur        
                 
Eventueel extra serie op zondag 3 mei 2020 van 10.30 tot 12.30 uur op verzoek (minimaal 3 trio's)
Eventueel extra series op dinsdag 5 mei 2020 overdag (Bevrijdingsdag) op verzoek (minimaal 3 trio's)
Eventueel extra serie op zaterdag 9 mei  2020 op verzoek (minimaal 3 trio's)    
                 
Zondag 10 mei 2020 : Finaledag:            
10.30 uur - 12.00 uur : 3 games Trio's Nummers 9 t/m 16 na voorronden    
12.00 uur - 12.30 uur :   Baanonderhoud        
13.00 uur - 14.30 uur :  3 games Trio's Nummers 1 t/m 8 na voorronden    
14.30 uur - 15.00 uur :   Baanonderhoud        
15.30 uur - 17.00 uur : 3 games FINALE (Trio's nummers 1 t/m 8 na halve finales)  
Aansluitend :     Prijsuitreiking        
                 
Prijzen:                
We spelen om verrASSENde prijzen. Zowel per trio als individueel zullen er prijzen beschikbaar zijn.
Prijzenpot is afhankelijk van aantal deelnemers.        
                 
Doelstelling: Een gezellig, leuk en betaalbaar toernooi.        
Deelname is ook mogelijk voor niet NBF leden.          
                 
Opgave formulier :              
                 
Teamnaam :                
      naam :     evt NBF lidnr Gem:
Speler/ster 1                
Speler/ster 2                
Speler/ster 3                
                 
Serievoorkeur 1 :   Serievoorkeur 2 :   Serievoorkeur 3 :  
                 
Inschrijver / TC :               
                 
Mailadres voor bevestiging etc :             

 

 

 

 Opgave graag zsm naar:

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

 Wat hebben we van u nodig bij inschrijving/opgave :

Teamnaam - Spelersnamen (eventueel met nbf pasnummer) - gemiddelde per speler - voorkeurseries 

 

 

Serieindeling bijgewerkt t/m  08-03-2020 : 

 

 

datum tijd Teamnaam Speler/ster 1 Speler/ster 2 Speler/ster 3
3-mei 10.30-12.30 Herrie Rene Nieman Hennie Vegt Rianne Ettema
3-mei 10.30-12.30        
3-mei 10.30-12.30        
3-mei 10.30-12.30        
3-mei 10.30-12.30        
3-mei 10.30-12.30        
3-mei 10.30-12.30        
3-mei 10.30-12.30        
           
datum tijd Teamnaam Speler/ster 1 Speler/ster 2 Speler/ster 3
4-mei 20.15-22.15        
4-mei 20.15-22.15        
4-mei 20.15-22.15        
4-mei 20.15-22.15        
4-mei 20.15-22.15        
4-mei 20.15-22.15        
4-mei 20.15-22.15        
4-mei 20.15-22.15        
           
datum tijd Teamnaam Speler/ster 1 Speler/ster 2 Speler/ster 3
5-mei ???        
5-mei ???        
5-mei ???        
5-mei ???        
5-mei ???        
5-mei ???        
5-mei ???        
5-mei ???        
           
           
           
           
datum tijd Teamnaam Speler/ster 1 Speler/ster 2 Speler/ster 3
5-mei 20.00-22.00        
5-mei 20.00-22.00        
5-mei 20.00-22.00        
5-mei 20.00-22.00        
5-mei 20.00-22.00        
5-mei 20.00-22.00        
5-mei 20.00-22.00        
5-mei 20.00-22.00        
           
datum tijd Teamnaam Speler/ster 1 Speler/ster 2 Speler/ster 3
6-mei 20.00-22.00 Team Assen Rick Zomer (167) Lianne Bos (124) Yvanca Reitsma (127)
6-mei 20.00-22.00 Just 4 Fun Jeroen Zwols (165) Patricia Brus (181) Marcel Piek (V)
6-mei 20.00-22.00 Not a moment to spare Anko Hofstra (171) Anne Hofstra (175) Steven Hofstra (V)
6-mei 20.00-22.00 De Daltons Gerard Kiewiet Henk Kiewiet Frans Luijcks
6-mei 20.00-22.00 Team Z P17 Fokke Annema Eric Wildeboer Henk Bos
6-mei 20.00-22.00        
6-mei 20.00-22.00        
6-mei 20.00-22.00        
           
datum tijd Teamnaam Speler/ster 1 Speler/ster 2 Speler/ster 3
7-mei 20.00-22.00 Het B Team Ruud Blom (190) Melanie Brecht (151) Arno Brecht (170)
7-mei 20.00-22.00 Veenpoort C Joshua Schuurman Wim vd Veen Patrick Nijdam (209)
7-mei 20.00-22.00 ViTaRo Vincent Rengers (194) Tadya Rengers (171) Ronnie Zeemering (181)
7-mei 20.00-22.00 Power Girls Jannie Bouma Yvonne Bouma Jannie Leemberg
7-mei 20.00-22.00 Triple X Jolanda Mein (151) Fried Denninger (177) Fabian Post (174)
7-mei 20.00-22.00        
7-mei 20.00-22.00        
7-mei 20.00-22.00        
           
           
           
           
           
datum tijd Teamnaam Speler/ster 1 Speler/ster 2 Speler/ster 3
8-mei 20.00-22.00 Veenpoort A Beejée Westerdijk (183) Niels Meilink (174) ???
8-mei 20.00-22.00 Veenpoort B Jannie Westerdijk (168) Coby Pompstra ???
8-mei 20.00-22.00 G.M.A. Guus van Leeuwen (144) Marian van Leeuwen (129) Arnold Spaan (120)
8-mei 20.00-22.00 Team Z 1 Steven Vroege Hans Habing Kevin Meijerink
8-mei 20.00-22.00 Team Z 2 Marcel Keuskamp Sander René 
8-mei 20.00-22.00 Drachten de Kaden Auke Broekhuizen (198) Wander Veenstra (190) Rianne Teyema (163)
8-mei 20.00-22.00        
8-mei 20.00-22.00        
           
datum tijd Teamnaam Speler/ster 1 Speler/ster 2 Speler/ster 3
9-mei 10.30-12.30 De Oldies Sjon Beuving (192) Arie Beekman (184) Marco van Houten
9-mei 10.30-12.30 De Jonkies Gerwin Beuving Delano Beekman (195) Romano Beekman (178)
9-mei 10.30-12.30 De Damsters Theo Leeuw den Bouter (205) Natascha Bakker (185) Robert Maat (201)
9-mei 10.30-12.30 BV Lelystad Bas van der Bas (165) Coby van Steenbrugge (172) Ronald van der Sluys (199)
9-mei 10.30-12.30 Krimilo Louw Hoekstra Kristiaan Jellema ???
9-mei 10.30-12.30        
9-mei 10.30-12.30        
9-mei 10.30-12.30        
           
datum tijd Teamnaam Speler/ster 1 Speler/ster 2 Speler/ster 3
9-mei 13.00-15.00 Kannibolen Geert Langhorst Marty Bakker (196) Wim Kolk (167)
9-mei 13.00-15.00 ABC Vincent Fokkelman (202) Jeffrey Kingma (201) Bart (205) of Ben (207)
9-mei ????        
9-mei ????        
9-mei ????        
9-mei ????        
9-mei ????        
9-mei ????        

 

 

Sponsoren

banner moviemax

startpagina

 

Scores

Toernooi A

Toernooi B

Toernooi C