Over BV assen

 

 

 

 FINALE Regio Kampioenschappen Jeugd Noord 2016  
                             
                             
  Jong senioren                        
  Voornaam Achternaam Vereniging G   Totaal Voorronde Fin 1 Fin 2 Fin 3 Fin 4 TOTAAL   GEM  
1 Paul  Alma Marum j   1086 203 268 168 210 1935   194  
2 Bouma Ronald Assen j   1182 178 206 126 235 1927   193  
3 Marcianno Leemberg Assen j   921         921   154  
                             
                             
                             
  Voornaam Achternaam Vereniging G   Totaal Voorronde Fin 1 Fin 2 Fin 3 Fin 4 TOTAAL    GEM  
1 Priscilla Thalen Hoogeveen m   1235 226 159 256 136 2012   201  
2 Femke Postma Assen m   1172 224 181 161 145 1883   188  
3 Kimberley Bergsma Heerenveen m   918         918   153  
4 Bouma Lysanne Assen m   895         895   149  
                             
                             
                             
Junioren                        
  Voornaam Achternaam Vereniging G   Totaal Voorronde Fin 1 Fin 2 Fin 3 Fin 4 TOTAAL    GEM  
1 Stefan Bergsma Heerenveen j   772 178 255 222 185 1612   202  
2 Dieko Meijers Assen j   804 204 156 214 172 1550   194  
3 Herman Bos Heerenveen j   717 156 150 176 189 1388   174  
4 Shayan Omidaly Lelystad j   693         693   173  
5 Iscander de Heij Assen J   555         555   139  
6 Rojan Koopman Heerenveen j   549         549   137  
                             
                             
  Voornaam Achternaam Vereniging G   Totaal Voorronde Fin 1 Fin 2 Fin 3 Fin 4 TOTAAL    GEM  
1 Sjoanita Brommer Hoogeveen m   738 213 173 149 179 1452   182  
2 Sanne Koehoorn Heerenveen m   731 163 142 156 181 1373   172  
3 Tanja Havesman Heerenveen m   732 148 175 148 123 1326   166  
4 Anouk Keizer Veendam m   708         708   177  
5 Anne Marye Hoekstra Espel m   619         619   155  
6 Annet Noback Espel m   498         498   125  
                             
                             
                             
  Aspiranten                        
  Voornaam Achternaam Vereniging G   Totaal Voorronde Fin 1 Fin 2 Fin 3 Fin 4 TOTAAL    GEM  
1 Mathijs Beverdam Veendam J   734 191 221 204 202 1552   194  
2 Kevin Beerda Assen j   742 155 172 166 186 1421   178  
3 Jeroen Wolters Assen j   664 167 138 160 160 1289   161  
4 Arjen de Jong Heerenveen j   667 117 137 161 145 1227   153  
5 Leon Visser Assen j   641         641   160  
6 Frank Bryun de Espel j   599         599   150  
7 Ruben Keizer Veendam j   571         571   143  
8 Alexander Wendel Assen j   546         546   137  
9 Sven Jonker Hoogeveen j   546         546   137  
10 Noel Lievense Veendam j   544         544   136  
11 Glenn Braker Assen j   505         505   126  
12 Mike van Wezep Espel j   497         497   124  
13 Ruben Sieperda Espel j   449         449   112  
14 Tim Bryun de Espel j   420         420   105  
15 Gerrit Noevermans Espel j   407         407   102  
                             
  Voornaam Achternaam Vereniging G   Totaal Voorronde Fin 1 Fin 2 Fin 3 Fin 4 TOTAAL    GEM  
1 Bianca Brommer Hoogeveen m   775 180 191 190 206 1542   193  
2 Anique van Ewijck Eelde/Assen m   658 217 213 150 217 1455   182  
3 Bouma Yvonne Assen m   506         506   127  
                             
                             
  Pupillen                        
  Voornaam Achternaam Vereniging G   Totaal Voorronde Fin 1 Fin 2 Fin 3 Fin 4 TOTAAL    GEM  
1 Rick Zomer Assen j   572 144 160 156 136 1168   146  
2 Robin Lievense Veendam j   544 99 114 164 128 1049   131  
3 Mauricio Knol Hoogeveen j   529 138 137 107 129 1040   130  
4 Thomas Mooij Assen j   522 161 91 132 107 1013   127  
5 Menno Hoekstra Espel j   519 106 106 161 102 994   124  
6 Calvin Panneman Veendam j   493         493   123  
7 Gino Visscher Espel j   438         438   110  
8 Sven Dik Assen j   399         399   100  
9 Milan Kunst Veendam j   377         377   94  
10 Daniël Hoogstra Assen j   366         366   92  
11 Alex Regien Assen j   324         324   81  
12           0         0   0  
                             
  Voornaam Achternaam Vereniging G   Totaal Voorronde Fin 1 Fin 2 Fin 3 Fin 4 TOTAAL    GEM  
1 Beejée Westerdijk Veendam m   579 157 209 193 141 1279   160  
2 Estrella Nieto Hoogeveen m   616 167 161 155 145 1244   156  
3 Rosan Hamminga Veendam m   361         361   90  
4 Rebecca Visser Assen m   327         327   82  
5 Yvanca Reitsma Assen ABC m   238         238   60  
                             
                             
                             
                             
  2x gratis deelname Kleintje TT Assen 2016 Pand 17            
                             
  2x gratis deelname Keukenaankoop Advies 2017 ABC              
                             
                             
  Vermelding Hoogste game J 268 Paul Alma                
      Hoogste game M 256 Priscalla Talens              

 

  Regio Kampioenschappen Jeugd Noord 2016          
                             
     Dikgedukt is geplaats voor finale
           
Jong senioren                        
  Voornaam Achternaam Vereniging G   G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6   Totaal Voorronde  
1 Bouma Ronald Assen j   225 149 249 180 222 157   1182  
2 Paul  Alma Marum j   210 221 159 205 118 173   1086  
3 Marcianno Leemberg Assen j   124 168 102 177 169 181   921  
                             
                             
                             
  Voornaam Achternaam Vereniging G   G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6   Totaal Voorronde  
1 Priscilla Thalen Hoogeveen m   184 204 176 247 202 222   1235  
2 Femke Postma Assen m   168 183 192 169 233 227   1172  
3 Kimberley Bergsma Heerenveen m   171 140 171 145 148 143   918  
4 Bouma Lysanne Assen m   158 140 146 158 146 147   895  
                             
                             
                             
  Junioren                          
  Voornaam Achternaam Vereniging G   G 1 G 2 G 3 G 4       Totaal Voorronde  
1 Dieko Meijers Assen j   184 235 201 184       804  
2 Stefan Bergsma Heerenveen j   162 224 205 181       772  
3 Herman Bos Heerenveen j   187 177 193 160       717  
4 Shayan Omidaly Lelystad j   165 181 173 174       693  
5 Iscander de Heij Assen J   143 161 118 133       555  
6 Rojan Koopman Heerenveen j   142 114 148 145       549  
                             
                             
  Voornaam Achternaam Vereniging G   G 1 G 2 G 3 G 4       Totaal Voorronde  
1 Sjoanita Brommer Hoogeveen m   157 165 193 223       738  
2 Tanja Havesman Heerenveen m   198 217 161 156       732  
3 Sanne Koehoorn Heerenveen m   173 180 167 211       731  
4 Anouk Keizer Veendam m   147 168 210 183       708  
5 Anne Marye Hoekstra Espel m   133 155 132 199       619  
6 Annet Noback Espel m   133 101 123 141       498  
                             
                             
  Aspiranten                        
  Voornaam Achternaam Vereniging G   G 1 G 2 G 3 G 4       Totaal Voorronde  
1 Kevin Beerda Assen j   163 189 222 168       742  
2 Mathijs Beverdam Veendam J   173 161 209 191       734  
3 Arjen de Jong Heerenveen j   154 155 191 167       667  
4 Jeroen Wolters Assen j   168 168 151 177       664  
5 Leon Visser Assen j   178 180 139 144       641  
6 Frank Bryun de Espel j   175 114 153 157       599  
7 Ruben Keizer Veendam j   141 133 150 147       571  
8 Alexander Wendel Assen j   103 174 115 154       546  
9 Sven Jonker Hoogeveen j   147 150 112 137       546  
10 Noel Lievense Veendam j   123 150 128 143       544  
11 Glenn Braker Assen j   135 95 138 137       505  
12 Mike van Wezep Espel j   114 142 144 97       497  
13 Ruben Sieperda Espel j   102 124 114 109       449  
14 Tim Bryun de Espel j   108 95 95 122       420  
15 Gerrit Noevermans Espel j   100 90 103 114       407  
                             
  Voornaam Achternaam Vereniging G   G 1 G 2 G 3 G 4       Totaal Voorronde  
1 Bianca Brommer Hoogeveen m   182 200 189 204       775  
2 Anique van Ewijck Eelde/Assen m   156 179 162 161       658  
3 Bouma Yvonne Assen m   142 125 132 107       506  
                             
                             
  Pupillen                          
  Voornaam Achternaam Vereniging G   G 1 G 2 G 3 G 4       Totaal Voorronde  
1 Rick Zomer Assen j   153 129 135 155       572  
2 Robin Lievense Veendam j   99 151 157 137       544  
3 Mauricio Knol Hoogeveen j   136 169 111 113       529  
4 Thomas Mooij Assen j   91 105 140 186       522  
5 Menno Hoekstra Espel j   159 117 96 147       519  
6 Calvin Panneman Veendam j   126 117 95 155       493  
7 Gino Visscher Espel j   116 118 115 89       438  
8 Sven Dik Assen j   135 109 74 81       399  
9 Milan Kunst Veendam j   115 82 92 88       377  
10 Daniël Hoogstra Assen j   92 90 80 104       366  
11 Alex Regien Assen j   95 80 62 87       324  
12                         0  
                             
  Voornaam Achternaam Vereniging G   G 1 G 2 G 3 G 4       Totaal Voorronde  
1 Estrella Nieto Hoogeveen m   136 154 180 146       616  
2 Beejée Westerdijk Veendam m   134 156 135 154       579  
3 Rosan Hamminga Veendam m   98 90 94 79       361  
4 Rebecca Visser Assen m   83 89 56 99       327  
5 Yvanca Reitsma Assen ABC m   74 75 27 62       238  
                             

 

REGIO KAMPIOENSCHAPPEN JEUGD NOORD 2015

                         
 

Eindstand

Kampioenschappen

na finales

                 
                         
 

Jong senioren

                     
 

Voornaam

Achternaam

Vereniging

G

Klasse

Totaal Voorronde

Fin 1

Fin 2

Fin 3

TOTAAL

 

GEM

1

Paul

Alma

Marum

j

js

868

211

223

163

1465

 

209

2

Hein

Hakvoort

Espel

j

js

610

176

124

168

1078

 

154

                         
                         
 

Voornaam

Achternaam

Vereniging

G

Klasse

Totaal Voorronde

Fin 1

Fin 2

Fin 3

TOTAAL

   

1

Femke

Postma

Assen

m

js

611

190

152

211

1164

 

166

2

Kimberley

Bergsma

Heerenveen

m

js

537

161

145

199

1042

 

149

3

Lysanne

Bouma

Assen

m

js

582

109

151

133

975

 

139

                         
                         
 

Junioren

                     
 

Voornaam

Achternaam

Vereniging

G

Klasse

Totaal Voorronde

Fin 1

Fin 2

Fin 3

TOTAAL

 

GEM

1

Dieko

Meijers

Eelde

j

Junior

837

188

185

169

1379

 

197

2

Yorick de

Heij

Assen

j

Junior

648

136

178

166

1128

 

161

3

Herman

Bos

Heerenveen

j

Junior

601

167

154

192

1114

 

159

4

Alex

Postma

Espel

j

Junior

582

160

137

133

1012

 

145

5

Rojan

Koopman

Heerenveen

j

Junior

579

     

579

 

145

6

Paul van der

Maesen

Eelde

j

Junior

571

     

571

 

143

7

Jeroen

Krijthe

Eelde

j

Junior

440

     

440

 

110

                         
 

Voornaam

Achternaam

Vereniging

G

Klasse

Totaal Voorronde

Fin 1

Fin 2

Fin 3

TOTAAL

   

1

Dominique

Beverdam

Veendam

m

Junior

835

181

172

171

1359

 

194

2

Priscilla

Thalen

Hoogeveen

m

Junior

732

181

208

195

1316

 

188

3

Tanja

Havesman

Heerenveen

m

Junior

672

179

151

180

1182

 

169

4

Sanne

Koehoorn

Heerenveen

m

Junior

657

     

657

 

164

5

Annet

Noback

Espel

m

Junior

527

     

527

 

132

                         
                         
 

Aspiranten

                     
 

Voornaam

Achternaam

Vereniging

G

Klasse

Totaal Voorronde

Fin 1

Fin 2

Fin 3

TOTAAL

   

1

Mathijs

Beverdam

Veendam

J

Aspirant

786

194

176

123

1279

 

183

2

Ruben

Keizer

Veendam

j

Aspirant

632

166

176

204

1178

 

168

3

Kevin

Beerda

Assen

j

Aspirant

673

135

226

134

1168

 

167

4

Stefan

Bergsma

Heerenveen

j

Aspirant

670

121

182

151

1124

 

161

5

Arjen de

Jong

Heerenveen

j

Aspirant

635

154

162

150

1101

 

157

6

Albert

Groenwold

Eelde

j

Aspirant

609

134

153

161

1057

 

151

7

Wesley

Meijers

Eelde

j

Aspirant

569

124

135

149

977

 

140

8

Martijn

Collewijn

Espel

j

Aspirant

552

     

552

 

138

9

Ruben

Sieperda

Espel

j

Aspirant

500

     

500

 

125

10

Iscander de

Heij

Assen

j

Aspirant

469

     

469

 

117

11

Tom de

Jong

Steenwijk

j

Aspirant

457

     

457

 

114

12

Niek

Smit

Steenwijk

j

Aspirant

431

     

431

 

108

13

Alexander

Wendel

Assen

j

Aspirant

383

     

383

 

96

                         
 

Voornaam

Achternaam

Vereniging

G

Klasse

Totaal Voorronde

Fin 1

Fin 2

Fin 3

TOTAAL

   

1

Anique van

Ewijck

Eelde

m

Aspirant

802

238

203

245

1488

 

213

2

Kimberly van den

Meerakker

Heerenveen

m

Aspirant

610

124

158

127

1019

 

146

3

Yvonne

Bouma

Assen

m

Aspirant

522

131

146

113

912

 

130

4

Anne Marije

Hoekstra

Espel

m

Aspirant

521

     

521

 

130

                         
                         
 

Pupillen

                     
 

Voornaam

Achternaam

Vereniging

G

Klasse

Totaal Voorronde

Fin 1

Fin 2

Fin 3

TOTAAL

   

1

Mike van

Wezup

Espel

j

Pupil

546

114

107

130

897

 

128

2

Robin

Lievense

Veendam

j

Pupil

482

115

108

140

845

 

121

3

Rick

Zomer

Assen

j

Pupil

494

91

132

99

816

 

117

4

Milan

Fuchs

Eelde

j

Pupil

470

112

113

112

807

 

115

5

Menno

Hoekstra

Espel

j

Pupil

470

87

94

130

781

 

112

6

Wesley de

Jong

Steenwijk

j

Pupil

453

95

111

113

772

 

110

7

Gino

Visscher

Espel

j

Pupil

441

128

106

90

765

 

109

8

Bram van

Egmond

Veendam

j

Pupil

435

     

435

 

109

9

Thomas

Mooij

Assen

j

Pupil

420

     

420

 

105

10

Tim de

Wilde

Steenwijk

j

Pupil

388

     

388

 

97

11

Daniël

Hoogstra

Assen

j

Pupil

382

     

382

 

96

12

Glenn

Braker

Assen

j

Pupil

381

     

381

 

95

13

Tygo

Boomsma

Assen

j

Pupil

352

     

352

 

88

                         
 

Voornaam

Achternaam

Vereniging

G

Klasse

Totaal Voorronde

Fin 1

Fin 2

Fin 3

TOTAAL

   

1

Beejée

Westerdijk

Veendam

m

Pupil

522

198

143

167

1030

 

147

 

Regio   Kampioenschappen Jeugd Noord 2015

   
                         
 

Zondag 12 april 2015 worden de   finales gespeeld van de regio Noord. Er zijn 30 finales plaatsen

 

verdeeld over 8 klasses

                   

   Finalisten worden om 10.00 uur verwacht.   De finales staan gepland om 10.30 uur in Pand 17 te Assen

                         
     

jongens

meisjes

Totaal

             
 

Jong senioren

2

3

5

plaatsen

           
 

Junioren

 

4

3

7

plaatsen

           
 

Aspiranten

 

7

3

10

plaatsen

           
 

Pupillen

 

7

1

8

plaatsen

           
         

30

             
                         
 

Volgens de onderstaande   stand zijn alle deelnemers die dikgedrukt zijn geplaatst!!

     
                         
                         
 

Jong senioren

                   
 

Voornaam

Achternaam

Vereniging

G

Klasse

serie

 

G 1

G 2

G 3

G 4

Totaal Voorronde

1

Paul 

Alma

Marum

j

js

2

11.30 uur

255

224

217

172

868

2

Hein

Hakvoort

Espel

j

js

3

13.30 uur

150

154

167

139

610

                         
                         
 

Voornaam

Achternaam

Vereniging

G

Klasse

serie

 

G 1

G 2

G 3

G 4

Totaal Voorronde

1

Femke

Postma

Assen

m

js

1

09.30 uur

136

145

158

172

611

2

Lysanne

Bouma

Assen

m

js

1

09.30 uur

147

127

134

174

582

3

Kimberley

Bergsma

Heerenveen

m

js

3

13.30 uur

131

127

152

127

537

                         
                         
 

Junioren

                   
 

Voornaam

Achternaam

Vereniging

G

Klasse

serie

 

G 1

G 2

G 3

G 4

Totaal Voorronde

1

Dieko

Meijers

Eelde

j

Junior

2

11.30 uur

237

241

133

226

837

2

Yorick de

Heij

Assen

j

Junior

2

11.30 uur

152

185

119

192

648

3

Herman

Bos

Heerenveen

j

Junior

3

13.30 uur

165

140

158

138

601

4

Alex

Postma

Espel

j

Junior

3

13.30 uur

144

123

136

179

582

5

Rojan

Koopman

Heerenveen

j

Junior

3

13.30 uur

130

147

130

172

579

6

Paul van der

Maesen

Eelde

j

Junior

2

11.30 uur

132

126

138

175

571

7

Jeroen

Krijthe

Eelde

j

Junior

2

11.30 uur

118

88

118

116

440

                         
 

Voornaam

Achternaam

Vereniging

G

Klasse

serie

 

G 1

G 2

G 3

G 4

Totaal Voorronde

1

Dominique

Beverdam

Veendam

m

Junior

2

11.30 uur

197

217

226

195

835

2

Priscilla

Thalen

Hoogeveen

m

Junior

3

13.30 uur

179

232

159

162

732

3

Tanja

Havesman

Heerenveen

m

Junior

3

13.30 uur

170

172

197

133

672

4

Sanne

Koehoorn

Heerenveen

m

Junior

3

13.30 uur

165

166

162

164

657

5

Annet

Noback

Espel

m

Junior

3

13.30 uur

150

138

113

126

527

                         
                         
 

Aspiranten

                   
 

Voornaam

Achternaam

Vereniging

G

Klasse

serie

 

G 1

G 2

G 3

G 4

Totaal Voorronde

1

Mathijs

Beverdam

Veendam

J

Aspirant

2

11.30 uur

245

204

192

145

786

2

Kevin

Beerda

Assen

j

Aspirant

2

11.30 uur

225

140

148

160

673

3

Stefan

Bergsma

Heerenveen

j

Aspirant

3

13.30 uur

169

179

152

170

670

4

Arjen de

Jong

Heerenveen

j

Aspirant

3

13.30 uur

154

170

173

138

635

5

Ruben

Keizer

Veendam

j

Aspirant

1

09.30 uur

168

177

136

151

632

6

Albert

Groenwold

Eelde

j

Aspirant

2

11.30 uur

136

164

157

152

609

7

Wesley

Meijers

Eelde

j

Aspirant

2

11.30 uur

126

154

156

133

569

8

Martijn

Collewijn

Espel

j

Aspirant

3

13.30 uur

209

103

106

134

552

9

Ruben

Sieperda

Espel

j

Aspirant

3

13.30 uur

125

115

133

127

500

10

Iscander de

Heij

Assen

j

Aspirant

2

11.30 uur

102

116

143

108

469

11

Tom de

Jong

Steenwijk

j

Aspirant

1

09.30 uur

116

89

116

136

457

12

Niek

Smit

Steenwijk

j

Aspirant

1

09.30 uur

145

95

96

95

431

13

Alexander

Wendel

Assen

j

Aspirant

1

09.30 uur

93

143

67

80

383

                         
 

Voornaam

Achternaam

Vereniging

G

Klasse

serie

 

G 1

G 2

G 3

G 4

Totaal Voorronde

1

Anique van

Ewijck

Eelde

m

Aspirant

2

11.30 uur

200

155

256

191

802

2

Kimberly van den

Meerakker

Heerenveen

m

Aspirant

3

13.30 uur

166

139

137

168

610

3

Yvonne

Bouma

Assen

m

Aspirant

1

09.30 uur

147

103

112

160

522

4

Anne Marije

Hoekstra

Espel

m

Aspirant

3

13.30 uur

151

124

124

122

521

                         
                         
 

Pupillen

                   
 

Voornaam

Achternaam

Vereniging

G

Klasse

serie

 

G 1

G 2

G 3

G 4

Totaal Voorronde

1

Mike van

Wezup

Espel

j

Pupil

3

13.30 uur

138

103

119

186

546

2

Rick

Zomer

Assen

j

Pupil

1

09.30 uur

102

169

121

102

494

3

Robin

Lievense

Veendam

j

Pupil

1

09.30 uur

98

154

117

113

482

4

Milan

Fuchs

Eelde

j

Pupil

2

11.30 uur

123

122

112

113

470

5

Menno

Hoekstra

Espel

j

Pupil

3

13.30 uur

125

134

103

108

470

6

Wesley de

Jong

Steenwijk

j

Pupil

1

09.30 uur

131

135

94

93

453

7

Gino

Visscher

Espel

j

Pupil

3

13.30 uur

123

83

122

113

441

8

Bram van

Egmond

Veendam

j

Pupil

1

09.30 uur

115

97

122

101

435

9

Thomas

Mooij

Assen

j

Pupil

1

09.30 uur

106

84

111

119

420

#

Tim de

Wilde

Steenwijk

j

Pupil

1

09.30 uur

85

75

119

109

388

#

Daniël

Hoogstra

Assen

j

Pupil

1

09.30 uur

93

92

91

106

382

#

Glenn

Braker

Assen

j

Pupil

1

09.30 uur

84

89

97

111

381

#

Tygo

Boomsma

Assen

j

Pupil

1

09.30 uur

56

107

97

92

352

                         
 

Voornaam

Achternaam

Vereniging

G

Klasse

serie

 

G 1

G 2

G 3

G 4

Totaal Voorronde

1

Beejée

Westerdijk

Veendam

m

Pupil

1

09.30 uur

131

100

144

147

522