TT toernooi winnaars

 

    A/B klasse   dames  
2017   ???  
2016   Samantha Greiner Den Helder
2015   Nicole Sanders Emmen
2014   Nicole Sanders Emmen
2013   Daniëlle van der Meer Hilversum
2012   Simone   Boonstra Hoofddorp
2011   Bianca   Wiekeraad Schiedam
2010   Nicole   Sanders Emmen
2009   Ellen   Jansen Nieuwegein
2008   Not   Played Assen
2007   Aisha   Cramer Weesp
2006   Jolanda   Visser Eelde
2005   Paula   van Hemert Bodegraven
2004   Jolanda   Visser Eelde
2003   Aly   Kuiper Veendam
2002   Vanessa   Wijgman Deventer
2001   Vanessa   Wijgman Deventer
2000   Fiona   de Koning Leidschendam
1999   Anneke   Sikora Deventer
1998   Doedeke   Wessels Gieterveen
1997   Ineke   Stolk Den   Haag
1996   Doedeke   Wessels Gieterveen
1995   Doedeke   Wessels Gieterveen
1994   Zwanie   Smallenbroek Assen
1993   Silvia   Spijker Amstelveen
1992   Silvia   Spijker Amstelveen
1991   Ross   Greiner Julianadorp
1990   Nancy   Wesker Den   Haag
1989   Pauline   van Beekhof Den   Haag
1988   Silvia   Spijker Amstelveen
1987   Ilse   de Rijk Zeist
1986   Ilse   de Rijk Zeist
       
       
       
    C/D   klasse dames  
2017   ???  
2016   Priscilla Thalen Hoogeveen
2015   Dominique Beverdam Ter Apel
2014   Angela Bongers Den Haag
2013   Jillvanny Wenno Assen
2012   Dominique   Beverdam Ter   Apel
2011   Rebecca   Schuurman Eelde
2010   Aletta   Hofman Westdorp
2009   Claudia   Riepma Putten
2008   Not   Played Assen
2007   Marjan   Bouma Assen
2006   Karin   Vrijs Assen
2005   Tea   Middelbos Assen
2004   Jetske   Brandenburg Luxwoude
2003   Zwanie   Smallenbroek Rolde
2002   Kristel   Andrioli Twello
2001   Zwaantje   Kamphuis Beilen
2000   Marije   Koning Volendam
1999   Ans   van der Veen Drachten
1998   Yvette   Stevens Almere
1997   ??? ???
1996   Petra   Westerhof Wolvega
1995   Inez   Halke Bremen
1994   Inez   Halke Bremen
1993   Zwanie   Smallenbroek Assen
1992   Daniëlle   Hoogstra Assen
1991   Conny   Keizer Texel
1990   Carola   Dekkers Tilburg
1989   Yvette   Koopman  
1988   Jose   Ruger Dronten
1987   Silvia   Schiffgen Duitsland
1986   Alice   Heeringa Assen
       
       
    A   klasse Heren  
2017   ???  
2016   Ben Gruisinga Assen
2015   Michel Stinissen Rotterdam
2014   Alex de Vries Zoetermeer
2013   Marco Landman Ede
2012   Michaell   Sassen Scheveningen
2011   Jordy   Sluyter Hendrik-Ido-Ambacht
2010   Marco   Koopal Uithoorn
2009   Geert-Jan   van Baest Amstelveen
2008   Not   Played Assen
2007   Eric   de Bel Groningen
2006   Marcel   vd Zee Spijkenisse
2005   Michell   Stinissen Rotterdam
2004   Tini   van Dorst Zwijndrecht
2003   Erik   Kok Haarlem
2002   Geert-Jan   van Baest Amstelveen
2001   Theo   Panneman Veendam
2000   Theo   Panneman Veendam
1999   Theo   Panneman Veendam
1998   Claus   Horstmann Delmenhorst   (D)
1997   Wim   van der Veen Emmen
1996   Michael   Sassen Scheveningen
1995   Marco   Maaswinkel Schiedam
1994   Bert   Beverdam Emmen
1993   Frans   Geers Assen
1992   Frans   Geers Assen
1991   Ron   vd Bogaard Amsterdam
1990   Nico   Thienpondt Leidschendam
1989   Bert   Beverdam Emmen
1988   Herbert   Bosch Deventer
1987   Ronald   Chandra Nieuwengein
1986   Gerard   Gruyhuysen Purmerend
1985   Harry   Sanders Emmen
1984   Wim   Reinders Groningen
1983   Ronald   Chandra Nieuwegein
1982   Peter   Lefeber Heerlen
1981   C.   Richardson USA
1980   Farida   Israel Oosterhout
       
       
       
    B   klasse Heren  
2017   ???  
2016   Bjorn van den Berg Ridderkerk
2015   Jasper Willems Den Haag
2014   Johan Schuurkamp Harderwijk
2013   Frank Vos Haren
2012   Jeffrey   Kingma Assen
2011   Ron   Hofman Westdorp
2010   Erwin   Fictorie Assen
2009   Patrik   Nijdam Groningen
2008   Not   Played Assen
2007   Rolf   de Haan Assen
2006   Ton   Matulessy Assen
2005   Guus   Cramer Loosdrecht
2004   Koos   Venema Assen
2003   Roelof   de Ruiter Assen
2002   Cris van Hoogstraten Nijmegen
2001   John   de Vries Amsterdam
2000   Lieuwe   vdr Veen Drachten
1999   Kees   Beukema Grijpskerk
1998   Guido   Jansen Eindhoven
1997   Loek   Ansems Breda
1996   Manfred   Zilm Norderstedt   (D)
1995   Bert   vd Stouwe Emmen
1994   Johan   Tuinstra Leeuwarden
1993   Guus   Cramer Amsterdam
1992   Kees   Beukema Grijpskerk
1991   Michael   Nielsen Denemarken
1990   Karel   Strijker Hoogeveen
1989   Jitze   de Jong Drachten
1988   Ganni   Pasiani Amsterdam
1987   Gerth   Durr Bremen
1986   Loek   Ansems Breda
1985   Anton   Greiner Julianadorp
       
       
    C   klasse Heren  
2017   ???  
2016   Martijn Postma Steenwijk
2015   Gerwin Beuving Zutphen
2014   Eric Holvast Harderwijk
2013   Leo Kiers Hoogeveen
2012   Rick   Roffel Assen
2011   Harm   Hoving Assen
2010   Harmen   Ras Hoogeveen
2009   Daniël   Altena Blom Vroenhoven   (B)
2008   Not   Played Assen
2007   Erwin   Fictorie Assen
2006   Patrick   Venema Assen
2005   Hardie   Kral Assen
2004   Jurgen   Melzen Frechen   (Dld)
2003   Fred   van Diepen Hoogwoud
2002   Henny   Vegt Groningen
2001   Jan   Koopal Assen
2000   Pieter   Scholma Assen
1999   Peter   Beekhuis Hooghalen
1998   Christaan   Kuiper Emmen
1997   Jans   Bos Hooghalen
1996   Bob   Ritter Zoetermeer
1995   Eric   Hazendonk Amsterdam
1994   Jos   van Uffelen s-Gravezande
1993   Chris   Hoogstra Assen
1992   Kor   Kuperus Leeuwarden
1991   Claus   Horstmann Delmenhorst   (D)
1990   Reint   Deelsnijder Eelde
1989   Frans   Geers Assen
1988   Jitze   de Jong Drachten
1987   Uwe   Kerlin Duitsland
1986   Wim   vd Veen Emmen
1985   M   Willems USA
1984   Jenne   Pelupessy Bovensmilde
1983   Peter   Veldman Texel
1982   Gerth   Konig Duitsland
1981   Kees   Keizer Texel
1980   Joop   ten Westenend Lent
       
       
    D   klasse Heren  
2017   ???  
2016   Kevin Meijerink Coevorden
2015   Kevin Beerda Zoutkamp
2014   Kevin Beerda Zoutkamp
2013   Patrick de Jong Schagen
2012   Ronald   Schipper Meppel
2011   Dennis   Bleijie Assen
2010   Rick   Roffel Marum
2009   Rick   Bruins Groningen
2008   Not   Played Assen
2007   Wilhelm   Panhuis Harderwijk
2006   Marco   Philips Smilde
2005   Sander   Kikkert Hollandscheveld
2004   Joël   Janssen Assen
2003   Jouke   Spoelstra Drachten
2002   Leo   Muis Coevorden
2001   Hans   Ong Ewijk
2000   Rene   Korthout Den   Bosch
1999   Pieter   Scholma Assen
1998   Nihat   Istekli Coevorden
1997   Koos   Venema Assen
1996   Gerrit   Pekelsma Alphen   aan de Rijn
1995   Ruud   Eding Assen
1994   Stefan   Tholema Rolde
1993   Theo   Kamphuis Beilen
1992   Berend Scherpenhuizen Amsterdam
1991   Jan   Koopal Assen
1990   Gerrie   de Graaf Nieuwegein
1989   Jan   Willem Schildman Zwolle
1988   Anton   Zwart Emmen
1987   Kees   Beukema Grijpskerk
1986   Erik   Bakker Lelystad
1985   Herbert   Wilbrink Arnhem