Jeugd

 

Afsluiting bowlingseizoen jeugd

Op 7 juli gaan we gezellig met z’n allen het bowlingseizoen 2017-2018 afsluiten met een dagje avonturenpark Hellendoorn.

Voor de jeugdleden die deelnemen aan de 300 euro regeling is de entree incl een patatje, een frikandel en een drankje gratis.

Voor de overige mensen zijn kortingskaarten beschikbaar. (Jan neemt deze mee) De prijs is dan 19,50 p.p. incl hetzelfde hapje en drankje.

Mocht je een betere kortingsactie hebben gevonden dan kun je die natuurlijk ook gebruiken.

We wilden het patatje graag halverwege de dag gezellig met z’n allen nuttigen. Voor de rest van de dag geldt: zelf eten en drinken meenemen of kopen.

Het is het makkelijkst wanneer een ieder er op eigen gelegenheid naar toe komt. We verzamelen om 10.00 uur bij de kassa.

Wanneer er behoefte is om te carpoolen, dan graag even aangeven in de app.

Tot 7 juli 10.00 uur

 

 

 

Eindstand JEUGD HCP TOUR Seizoen 2017 - 2018

 

           
Klasse 2 Jongens : Noordzee Chris Drenth ABC Open Kleintje TT Totaal
naam          
Daniel Hoogstra 25 24 23 21 93
Fendi Panneman 15 23 20 22 80
Rick Zomer   25 22 25 72
Leroy Moerland 24 22 24   70
Niels Meilink 16 13 21 20 70
Calvin Panneman 22 19 14 12 67
Milan Kunst 17 20 12 17 66
Luuk Tholen   11 25 24 60
Menno Hoekstra 19 12 15 13 59
Jevon Cor   18 19 16 53
Robin Kiel   16 16 19 51
Sven Jonker 14 15 21   50
Jasper Goeman 21     23 44
Alexander Wendel   10 17 14 41
Bram van Egmond   21 18   39
Jasper Sterke 23     15 38
Alex Regien 13 14 8   35
Mauricio Knol 12   13   25
Yoran van den Doel 20       20
Sven Dik 18       18
Justin Slomp   9 9   18
Stefano Hummel   17     17
Dylan Loer   7 10   17
Justin Benjamins   5 7   12
Quinn Friskus 11       11
Mike de Munnik       11 11
Joey Nootenboom 10       10
Bryan Tijsma   4 6   10
Dylano Bouwhuis       10 10
Thijs Schoorel 9       9
Bas Schoorel 8       8
Lars Reinders   8     8
Jesse Grave   6     6
           
           
           
           
           
Klasse 2 Meisjes : Noordzee Chris Drenth ABC Open Kleintje TT Totaal
naam punten        
Rosan Hamminga 24 25 25 23 97
Yvanka Reitsma 21 24 24 25 94
Lianne Bos 20 22 23 19 84
Yvonne Bouma 23 23   22 68
Kalyn Hamminga   20 22 18 60
Nikki Groot 25       25
Senna van Litsenburg       24 24
Lotte Commandeur 22       22
Anouk Reinders   21     21
Alisha Goeman        21 21
Chanel Panneman       20 20
           
           
Klasse 1 Jongens : Noordzee Chris Drenth ABC Open Kleintje TT Totaal
naam          
Milan Scheffer 25 25 25 20 95
Joeri van der Roest 24 17 19 21 81
Ruben Keizer 13 15 24 24 76
Romano Beekman   19 22 25 66
Dylan Nijsen 18 21 23   62
Mathijs Beverdam 15 24 20   59
Kenneth Ramos 11 20   22 53
Delano Beekman   22   23 45
Jeroen Wolters 12 23     35
Rowin van Maasdam 16 18     34
Robin Lievense   14 11 9 34
Noel Lievense   16   18 34
Youri Dekkker 23       23
Tim Wijma 22       22
Micha Groot 21       21
Roy Luijendijk 20       20
Jurgen van der Vecht 19       19
Brent de Ruiter       19 19
Daniel van Leeuwen 17       17
Vincent Borman 14       14
          0
          0
           
           
Klasse 1 Meisjes : Noordzee Chris Drenth ABC Open Kleintje TT Totaal
naam punten        
Beejée Westerdijk 21 24 24 24 93
Beaudine Kriele 19 22 25 22 88
Sharon Rietveld 25 21   21 67
Bianca Brommer 23   23 20 66
Anique van Ewijck 24     25 49
Jamie Speijer 22 23     45
Kim ter Bruggen   25     25
Estrella Nieto       23 23
Maroucha Stam 20       20
          0
          0
           

 

 

Ontvangen inschrijvingen Kleintje TT Toernooi 2018 :

SERIE INDELING :

Zaterdag 2 juni 2018 : 

           
 NBF lidnr:  Naam :  Woonplaats : Klasse :  Gem: Serie :
 1250272  Brent de Ruiter  Middelburg  Klasse 1 204 2 - Aanvang 10.45 uur
 1223372  Bianca Brommer  Hoogeveen  Klasse 1 181 2 - Aanvang 10.45 uur
 1228978  Anique van Ewijck  Eelde  Klasse 1 171  2 - Aanvang 10.45 uur
 1300946  Beejee Westerdijk  Veendam  Klasse 1 162 2 - Aanvang 10.45 uur
 1292943  Menno Hoekstra  Veendam  Klasse 2 126  2 - Aanvang 10.45 uur
 1306626  Ruben Keizer  Veendam  Klasse 1 183  2 - Aanvang 10.45 uur
   Dylano Bouwhuis  Veendam     2 - Aanvang 10.45 uur
 1314106  Rosan Hamminga  Veendam  Klasse 2 115  2 - Aanvang 10.45 uur
 1328840  Kalyn Hamminga  Veendam  Klasse 2  V 2 - Aanvang 10.45 uur
 1058290  Noël Lievense  Veendam  Klasse 2 146  2 - Aanvang 10.45 uur
 1330926  Jevon Kor  Veendam  Klasse 2  V 2 - Aanvang 10.45 uur
 1308238  Robin Lievense  Veendam  Klasse 2  143 2 - Aanvang 10.45 uur
 1314149  Milan Kunst  Veendam  Klasse 2  90 2 - Aanvang 10.45 uur
 1314122  Robin Kiel  Veendam  Klasse 2  117 2 - Aanvang 10.45 uur
 1325043  Luuk Tholen  Veendam  Klasse 2  132 2 - Aanvang 10.45 uur
   BV Veendam  Veendam     2 - Aanvang 10.45 uur
   BV Veendam  Veendam     2 - Aanvang 10.45 uur
   BV Veendam  Veendam     2 - Aanvang 10.45 uur
 1226231  Sharon Rietveld    Klasse 1 172 2 - Aanvang 10.45 uur
1266241  Jeroen Wolters  Hoogeveen Klasse 1 177 2 - Aanvang 10.45 uur
 1304143  Rick Zomer  Assen  Klasse 2 142 3 - Aanvang 13.00 uur
 1308246  Alexander Wendel  Assen  Klasse 2 126 3 - Aanvang 13.00 uur
 1328662  Lianne Bos  Assen  Klasse 2 101 3 - Aanvang 13.00 uur
 1314157  Calvin Panneman   Veendam  Klasse 2 143 3 - Aanvang 13.00 uur
   Chanel Panneman  Veendam  Klasse   3 - Aanvang 13.00 uur
 1314165  Fendy Panneman  Veendam  Klasse 2 102 3 - Aanvang 13.00 uur
 1307681  Daniël Hoogstra  Assen  Klasse 2 119 3 - Aanvang 13.00 uur
 1319337  Yvanca Reitsma  Assen  Klasse 2 92 3 - Aanvang 13.00 uur
 1303147  Estrella Nieto  Hoogeveen  Klasse 1 150 3 - Aanvang 13.00 uur
 1299530  Milan Scheffer  Leiden  Klasse 1 151 4 - Aanvang : 15.00 uur
 1286358  Kenneth Ramos  Haarlemmermeer  Klasse 1 183 4 - Aanvang : 15.00 uur
 1295942  Senna van Litsenburg  Den Bosch  Klasse 2 144 4 - Aanvang : 15.00 uur
 1310747  Delano Beekman  Zutphen  Klasse 1 157 4 - Aanvang : 15.00 uur
 1305972  Romano Beekman  Zutphen  Klasse 1 157 4 - Aanvang : 15.00 uur
   Mike de Munnik  Drachten  Klasse 2 v 4 - Aanvang : 15.00 uur
 1310801  Jasper Sterke  Hoofddorp  Klasse 2 148 4 - Aanvang : 15.00 uur
 1307444  Joeri van der Roest  Assendelft  Klasse 1 183 4 - Aanvang : 15.00 uur
 1333518  Alisha Goeman   Sommelsdijk   v 4 - Aanvang : 15.00 uur
 1306375  Jasper Goeman  Sommelsdijk  Klasse 2 123 4 - Aanvang : 15.00 uur
 1285947  Beaudine Kriele  Wieringerwaard  Klasse 1 177 4 - Aanvang : 15.00 uur
 1327178  Niels Meilink  Veendam  Klasse 2 140 4 - Aanvang : 15.00 uur
 1290142  Yvonne Bouma  Marum  Klasse 2 141 4 - Aanvang : 15.00 uur
           

 

VK ASSER JEUGD 2018 : 

Lidnr Achternm   Voornm Klasse pas G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 S1 G 6 G 7 G 8 G 9 G10 S2 Totaal
1304143 Zomer M Rick Aspirant 142,82 139 136 199 145 132 751 118 192 135 119 96 660 1411
1308246 Wendel M Alexander Junior 126,16 101 108 130 163 136 638 93 112 85 121 147 558 1196
1319337 Reitsma V Yvanca Pupil 92,59 114 104 86 149 91 544 128 91 149 98 126 592 1136
1312278 Regien M Alex Pupil 99,59 147 93 136 160 99 635 98 108 106 95 75 482 1117
1228978 Ewijck van V Anique Junior 171,11 235 173 194 193 194 989           0 989
1328662 Bos V Lianne Pupil 0 76 77 153 79 112 497 92 82 88 88 136 486 983
1307681 Hoogstra M Daniël Pupil 119,72 140 138 139 175 129 721           0 721

 

 Ranking Jeugd HCP Tour na ABC Assen Jeugd Open 2018 :

                 
    Klasse 2 Jongens :   Noordzee Chris Drenth ABC Open Kleintje TT Totaal
klasse J/M naam pasnr punten        
2 jongen Daniel Hoogstra 1307681 25 24 23   72
2 jongen Leroy Moerland 1328018 24 22 24   70
2 jongen Fendi Panneman 1314165 15 23 20   58
2 jongen Calvin Panneman 1314157 22 19 14   55
2 jongen Niels Meilink 1327178 16 13 21   50
2 jongen Sven Jonker 1297619 14 15 21   50
2 jongen Milan Kunst 1314149 17 20 12   49
2 jongen Rick Zomer 1304143   25 22   47
2 jongen Menno Hoekstra 1292943 19 12 15   46
2 jongen Bram van Egmond 1308211   21 18   39
2 jongen Jevon Cor 1330926   18 19   37
2 jongen Luuk Tholen 1325043   11 25   36
2 jongen Alex Regien 1312278 13 14 8   35
2 jongen Robin Kiel 1314122   16 16   32
2 jongen Alexander Wendel 1308246   10 17   27
2 jongen Mauricio Knol 1299883 12   13   25
2 jongen Jasper Sterke 1310801 23       23
2 jongen Jasper Goeman 1306375 21       21
2 jongen Yoran van den Doel 1321269 20       20
2 jongen Sven Dik 1313215 18       18
2 jongen Justin Slomp 1309846   9 9   18
2 jongen Stefano Hummel 1326538   17     17
2 jongen Dylan Loer 1326546   7 10   17
2 jongen Justin Benjamins 1331299   5 7   12
2 jongen Quinn Friskus 1238396 11       11
2 jongen Joey Nootenboom 1282905 10       10
2 jongen Bryan Tijsma 1329200   4 6   10
2 jongen Thijs Schoorel 1331701 9       9
2 jongen Bas Schoorel 1331728 8       8
2 jongen Lars Reinders 1332880   8     8
2 jongen Jesse Grave 1314076   6     6
                0
                 
                 
    Klasse 2 Meisjes :   Noordzee Chris Drenth ABC Open Kleintje TT Totaal
klasse J/M naam pasnr punten        
2 meisje Rosan Hamminga 1314106 24 25 25   74
2 meisje Yvanka Reitsma 1319337 21 24 24   69
2 meisje Lianne Bos 1328662 20 22 23   65
2 meisje Yvonne Bouma 1290142 23 23     46
2 meisje Kalyn Hamminga 1328840   20 22   42
2 meisje Nikki Groot 1314351 25       25
2 meisje Lotte Commandeur 1317393 22       22
2 meisje Anouk Reinders 1332899   21     21
                0
                0
                 
                 
    Klasse 1 Jongens :   Noordzee Chris Drenth ABC Open Kleintje TT Totaal
klasse J/M naam pasnr          
1 jongen Milan Scheffer 1299530 25 25 25   75
1 jongen Dylan Nijsen 1294903 18 21 23   62
1 jongen Joeri van der Roest 1307444 24 17 19   60
1 jongen Mathijs Beverdam 1257617 15 24 20   59
1 jongen Ruben Keizer 1306626 13 15 24   52
1 jongen Romano Beekman 1305972   19 22   41
1 jongen Jeroen Wolters 1266241 12 23     35
1 jongen Rowin van Maasdam 1304801 16 18     34
1 jongen Kenneth Ramos 1286358 11 20     31
1 jongen Robin Lievense 1308238   14 11   25
1 jongen Youri Dekkker 1286315 23       23
1 jongen Tim Wijma 1282875 22       22
1 jongen Delano Beekman 1310747   22     22
1 jongen Micha Groot 1257854 21       21
1 jongen Roy Luijendijk 1223410 20       20
1 jongen Jurgen van der Vecht 1267620 19       19
1 jongen Daniel van Leeuwen 1289675 17       17
1 jongen Noel Lievense 1058290   16     16
1 jongen Vincent Borman 1295286 14       14
                0
                0
                0
                 
                 
    Klasse 1 Meisjes :   Noordzee Chris Drenth ABC Open Kleintje TT Totaal
klasse J/M naam pasnr punten        
1 meisje Beejée Westerdijk 1300946 21 24 24   69
1 meisje Beaudine Kriele 1285947 19 22 25   66
1 meisje Sharon Rietveld 1226231 25 21     46
1 meisje Bianca Brommer 1223372 23   23   46
1 meisje Jamie Speijer 1286390 22 23     45
1 meisje Kim ter Bruggen 1245554   25     25
1 meisje Anique van Ewijck 1228797 24       24
1 meisje Maroucha Stam 1295284 20       20
                0
                0
                0

 

 Ranking Jeugd HCP Tour na Chris Drenth Toernooi Veendam 2018 : 

 

                 
    Klasse 2 Jongens :   Noordzee Chris Drenth ABC Open Kleintje TT Totaal
klasse J/M naam pasnr punten        
2 jongen Daniel Hoogstra 1307681 25 24     49
2 jongen Leroy Moerland 1328018 24 22     46
2 jongen Calvin Panneman 1314157 22 19     41
2 jongen Fendi Panneman 1314165 15 23     38
2 jongen Milan Kunst 1314149 17 20     37
2 jongen Menno Hoekstra 1292943 19 12     31
2 jongen Niels Meilink 1327178 16 13     29
2 jongen Sven Jonker 1297619 14 15     29
2 jongen Alex Regien 1312278 13 14     27
2 jongen Rick Zomer 1304143   25     25
2 jongen Jasper Sterke 1310801 23       23
2 jongen Jasper Goeman 1306375 21       21
2 jongen Bram van Egmond 1308211   21     21
2 jongen Yoran van den Doel 1321269 20       20
2 jongen Sven Dik 1313215 18       18
2 jongen Jevon Cor 1330926   18     18
2 jongen Stefano Hummel 1326538   17     17
2 jongen Robin Kiel 1314122   16     16
2 jongen Mauricio Knol 1299883 12       12
2 jongen Quinn Friskus 1238396 11       11
2 jongen Luuk Tholen 1325043   11     11
2 jongen Joey Nootenboom 1282905 10       10
2 jongen Alexander Wendel 1308246   10     10
2 jongen Thijs Schoorel 1331701 9       9
2 jongen Justin Slomp 1309846   9     9
2 jongen Bas Schoorel 1331728 8       8
2 jongen Lars Reinders 1332880   8     8
2 jongen Dylan Loer 1326546   7     7
2 jongen Jesse Grave 1314076   6     6
2 jongen Justin Benjamins 1331299   5     5
2 jongen Bryan Tijsma 1329200   4     4
                0
                 
                 
    Klasse 2 Meisjes :   Noordzee Chris Drenth ABC Open Kleintje TT Totaal
klasse J/M naam pasnr punten        
2 meisje Rosan Hamminga 1314106 24 25     49
2 meisje Yvonne Bouma 1290142 23 23     46
2 meisje Yvanka Reitsma 1319337 21 24     45
2 meisje Lianne Bos 1328662 20 22     42
2 meisje Nikki Groot 1314351 25       25
2 meisje Lotte Commandeur 1317393 22       22
2 meisje Anouk Reinders 1332899   21     21
2 meisje Kalyn Hamminga 1328840   20     20
                0
                0
                 
                 
    Klasse 1 Jongens :   Noordzee Chris Drenth ABC Open Kleintje TT Totaal
klasse J/M naam pasnr          
1 jongen Milan Scheffer 1299530 25 25     50
1 jongen Joeri van der Roest 1307444 24 17     41
1 jongen Dylan Nijsen 1294903 18 21     39
1 jongen Mathijs Beverdam 1257617 15 24     39
1 jongen Jeroen Wolters 1266241 12 23     35
1 jongen Rowin van Maasdam 1304801 16 18     34
1 jongen Kenneth Ramos 1286358 11 20     31
1 jongen Ruben Keizer 1306626 13 15     28
1 jongen Youri Dekkker 1286315 23       23
1 jongen Tim Wijma 1282875 22       22
1 jongen Delano Beekman 1310747   22     22
1 jongen Micha Groot 1257854 21       21
1 jongen Roy Luijendijk 1223410 20       20
1 jongen Jurgen van der Vecht 1267620 19       19
1 jongen Romano Beekman 1305972   19     19
1 jongen Daniel van Leeuwen 1289675 17       17
1 jongen Noel Lievense 1058290   16     16
1 jongen Vincent Borman 1295286 14       14
1 jongen Robin Lievense 1308238   14     14
                0
                0
                0
                 
                 
    Klasse 1 Meisjes :   Noordzee Chris Drenth ABC Open Kleintje TT Totaal
klasse J/M naam pasnr punten        
1 meisje Sharon Rietveld 1226231 25 21     46
1 meisje Jamie Speijer 1286390 22 23     45
1 meisje Beejée Westerdijk 1300946 21 24     45
1 meisje Beaudine Kriele 1285947 19 22     41
1 meisje Kim ter Bruggen 1245554   25     25
1 meisje Anique van Ewijck 1228797 24       24
1 meisje Bianca Brommer 1223372 23       23
1 meisje Maroucha Stam 1295284 20       20
                0
                0
                0

 

 

 

 Ranking Jeugd HCP Tour na 3e Noordzee Toernooi Julianadorp : 

 

    Klasse 2 Jongens :    
klasse J/M naam pasnr punten
2 jongen Daniel Hoogstra 1307681 25
2 jongen Leroy Moerland 1328018 24
2 jongen Jasper Sterke 1310801 23
2 jongen Calvin Panneman 1314157 22
2 jongen Jasper Goeman 1306375 21
2 jongen Yoran van den Doel 1321269 20
2 jongen Menno Hoekstra 1292943 19
2 jongen Sven Dik 1313215 18
2 jongen Milan Kunst 1314149 17
2 jongen Niels Meilink 1327178 16
2 jongen Fendi Panneman 1314165 15
2 jongen Sven Jonker 1297619 14
2 jongen Alex Regien 1312278 13
2 jongen Mauricio Knol 1299883 12
2 jongen Quinn Friskus 1238396 11
2 jongen Joey Nootenboom 1282905 10
2 jongen Thijs Schoorel 1331701 9
2 jongen Bas Schoorel 1331728 8
         
         
    Klasse 2 Meisjes :    
klasse J/M naam pasnr punten
2 meisje Nikki Groot 1314351 25
2 meisje Rosan Hamminga 1314106 24
2 meisje Yvonne Bouma 1290142 23
2 meisje Lotte Commandeur 1317393 22
2 meisje Yvanka Reitsma 1319337 21
2 meisje Lianne Bos 1328662 20
         
         
    Klasse 1 Jongens :    
klasse J/M naam pasnr  
1 jongen Milan Scheffer 1299530 25
1 jongen Joeri van der Roest 1307444 24
1 jongen Youri Dekkker 1286315 23
1 jongen Tim Wijma 1282875 22
1 jongen Micha Groot 1257854 21
1 jongen Roy Luijendijk 1223410 20
1 jongen Jurgen van der Vecht 1267620 19
1 jongen Dylan Nijsen 1294903 18
1 jongen Daniel van Leeuwen 1289675 17
1 jongen Rowin van Maasdam 1304801 16
1 jongen Mathijs Beverdam 1257617 15
1 jongen Vincent Borman 1295286 14
1 jongen Ruben Keizer 1306626 13
1 jongen Jeroen Wolters 1266241 12
1 jongen Kenneth Ramos 1286358 11
         
         
    Klasse 1 Meisjes :    
klasse J/M naam pasnr punten
1 meisje Sharon Rietveld 1226231 25
1 meisje Anique van Ewijck 1228797 24
1 meisje Bianca Brommer 1223372 23
1 meisje Jamie Speijer 1286390 22
1 meisje Beejée Westerdijk 1300946 21
1 meisje Maroucha Stam 1295284 20
1 meisje Beaudine Kriele 1285947 19

 

STAND jeugd tm 13-02-2016          
        serie GEM Hoogste  
nr. naam hcp games scratch scratch game PUNTEN
1 Braker, Glenn 66 16 1902 118,88 138 78
2 Zomer, Rick 65 13 1603 123,31 158 66
3 Dik, Sven 92 18 1613 89,61 125 66
4 Regien, Alex 94 17 1394 82,00 126 66
5 Hoogstra, Daniel 74 15 1625 108,33 153 62
6 Wendel, Alexander 64 17 1936 113,88 158 56
7 Postma, Martijn 10 14 2481 177,21 219 54
8 Reitsma, Yvanca 104 18 1172 65,11 98 44
9 Mooi, Thomas 55 8 915 114,38 156 30
10 Bouma, Yvonne 27 3 499 166,33 172 24
11 Postma, Femke 4 6 1021 170,17 254 22
12 Heij, de Iscander 42 6 761 126,83 119 18
13 Boomsma, Tygo 74 7 656 93,71 120 18
14 Wolters, Jeroen 14 6 905 150,83 178 10

 

 

 

STAND jeugd tm 09-01-2016        
        serie GEM Hoogste  
nr. naam hcp games scratch scratch game PUNTEN
1 Zomer, Rick 65 13 1603 123,31 158 66
5 Braker, Glenn 66 12 1408 117,33 138 60
3 Postma, Martijn 10 14 2481 177,21 219 54
2 Hoogstra, Daniel 74 11 1218 110,73 153 54
6 Dik, Sven 92 14 1255 89,64 125 54
8 Regien, Alex 94 13 1020 78,46 123 50
4 Wendel, Alexander 64 13 1484 114,15 158 46
9 Reitsma, Yvanca 104 14 856 61,14 98 30
12 Bouma, Yvonne 27 3 499 166,33 172 24
14 Postma, Femke 4 6 1021 170,17 254 22
11 Heij, de Iscander 42 6 761 126,83 119 18
7 Boomsma, Tygo 74 7 656 93,71 120 18
13 Wolters, Jeroen 14 6 905 150,83 178 10
10 Mooi, Thomas 55 4 375 93,75 125 10

 

            serie GEM  
datum naam hcp game 1 game 2 game 3 scratch incl hcp PUNTEN
9-1-2016 Regien, Alex 94 123 101   224 206,40 22
9-1-2016 Postma, Femke 4 172 254 174 600 204,00 20
9-1-2016 Dik, Sven 92 97 125 87 309 195,00 18
9-1-2016 Braker, Glenn 66 131 138 111 380 192,27 16
9-1-2016 Heij, de Iscander 42 142 149 144 435 187,40 14
9-1-2016 Postma, Martijn 10 156 169 180 505 177,93 12
9-1-2016 Reitsma, Yvanca 104 58 64 98 220 177,33 10
9-1-2016 Zomer, Rick 65 121 98 112 331 175,13 8
9-1-2016 Mooi, Thomas 55 125 113   238 174,20 6
9-1-2016 Wolters, Jeroen 14 153 178 142 473 172,07 4
9-1-2016 Wendel, Alexander 64 80 117   197 162,50 2

 

STAND jeugd tm 12-12-2015          
        Serie GEM Hoogste  
nr. naam hcp games Scratch Scratch game PUNTEN
1 Zomer, Rick 65 10 1272 127,20 158 58
2 Hoogstra, Daniel 74 11 1218 110,73 153 54
4 Wendel, Alexander 64 11 1287 117,00 158 44
5 Braker, Glenn 66 9 1028 114,22 130 44
3 Postma, Martijn 10 11 1976 179,64 219 42
6 Dik, Sven 92 11 946 86,00 111 36
8 Regien, Alex 94 11 796 72,36 109 28
12 Bouma, Yvonne 27 3 499 166,33 172 24
9 Reitsma, Yvanca 104 11 636 57,82 79 20
7 Boomsma, Tygo 74 7 656 93,71 120 18
13 Wolters, Jeroen 14 3 432 144,00 150 6
11 Heij, de Iscander 42 3 326 108,67 119 4
10 Mooi, Thomas 55 2 137 68,50 77 4
14 Postma, Femke 4 3 421 140,33 141 2

 

            serie GEM  
datum naam hcp game 1 game 2 game 3 scratch incl hcp PUNTEN
12-12-2015 Bouma, Yvonne 27 167 172 160 499 193,53 24
12-12-2015 Zomer, Rick 65 102 139 138 379 191,13 22
12-12-2015 Braker, Glenn 66 117 129 130 376 190,93 20
12-12-2015 Hoogstra, Daniel 74 133 90 105 328 182,93 18
12-12-2015 Wendel, Alexander 64 126 100 121 347 179,67 16
12-12-2015 Regien, Alex 94 109 76 68 253 178,73 14
12-12-2015 Dik, Sven 92 93 73 86 252 176,00 12
12-12-2015 Reitsma, Yvanca 104 56 77 75 208 173,33 10
12-12-2015 Postma, Martijn 10 118 170 180 468 165,60 8
13-12-2015 Wolters, Jeroen 14 149 150 133 432 158,40 6
12-12-2015 Heij, de Iscander 42 119 114 93 326 151,07 4
12-12-2015 Postma, Femke 4 141 141 139 421 144,33 2

 

STAND jeugd tm 14-11-2015          
        Serie GEM Hoogste  
nr. naam hcp games scratch scratch game PUNTEN
1 Zomer, Rick 65 7 893 127,57 158 36
2 Hoogstra, Daniel 74 8 890 111,25 153 36
3 Postma, Martijn 10 8 1508 188,50 219 34
4 Wendel, Alexander 64 8 940 117,50 158 28
5 Braker, Glenn 66 6 652 108,67 120 24
6 Dik, Sven 92 8 694 86,75 111 24
7 Boomsma, Tygo 74 7 656 93,71 120 18
8 Regien, Alex 94 8 543 67,88 97 14
9 Reitsma, Yvanca 104 8 428 53,50 79 10
10 Mooi, Thomas 55 2 137 68,50 77 4
11 Heij, de Iscander 42 0 0      

 

 

              serie Gem  
datum naam hcp game 1 game 2 game 3 game 4 scratch incl hcp PUNTEN
14-11-2015 Reitsma, Yvanca 104 27 37 73 79 216 158,00 6
14-11-2015 Regien, Alex 94 80 97 43 64 284 165,40 8
14-11-2015 Postma, Martijn 10 191 186 219 198 794 208,10 20
14-11-2015 Wendel, Alexander 64 104 122 106 104 436 173,00 12
14-11-2015 Braker, Glenn 66 110 98 108 120 436 174,60 14
14-11-2015 Hoogstra, Daniel 74 89 97 115 111 412 176,60 16
14-11-2015 Dik, Sven 92 61 96 93 74 324 173,00 12
14-11-2015 Boomsma, Tygo 74 92 120 67 103 382 169,10 10
14-11-2015 Zomer, Rick 65 110 158 139 102 509 192,05 18
14-11-2015 Mooi, Thomas 55 60 77     137 123,70 4
  Heij, de Iscander 42         0 0,00  

 

 

 

 

 

STAND jeugd tm 08-11-2015        
        Serie GEM hoogste  
nr. naam Hcp games scratch scratch game PUNTEN
1 Hoogstra, Daniel 74 4 478 119,50 193 20
2 Zomer, Rick 65 3 384 128,00 193 18
3 Wendel, Alexander 64 4 504 126,00 190 16
4 Postma, Martijn 10 4 714 178,50 188 14
5 Dik, Sven 92 4 370 92,50 185 12
6 Braker, Glen 66 2 216 108,00 174 10
7 Boomsma, Tygo 74 3 274 91,33 165 8
8 Regien, Alex 94 4 259 64,75 159 6
9 Reitsma, Yvanca 104 4 212 53,00 157 4
10 Mooi, Thomas 55 0 0      
11 Heij, de Iscander 42 0 0      

 

 

              serie GEM  
datum naam hcp game 1 game 2 game 3 game 4 scratch incl hcp PUNTEN
8-11-2015 Reitsma, Yvanca 104 50 51 59 52 212 157,00 4
8-11-2015 Regien, Alex 94 51 76 68 64 259 159,15 6
8-11-2015 Postma, Martijn 10 191 209 148 166 714 188,10 14
8-11-2015 Wendel, Alexander 64 123 103 158 120 504 190,00 16
8-11-2015 Braker, Glenn 66 112 104     216 173,60 10
8-11-2015 Hoogstra, Daniel 74 153 100 104 121 478 193,10 20
8-11-2015 Dik, Sven 92 89 111 69 101 370 184,50 12
8-11-2015 Boomsma, Tygo 74 99 89 86   274 164,93 8
8-11-2015 Zomer, Rick 65 138 147 99   384 192,80 18
  Mooi, Thomas 55 0 0 0 0 0 0,00  
  Heij, de Iscander 42 0 0 0 0 0 0,00  


 

 

 

 

STAND jeugd tm 13-02-2016          
               
nr. naam handicap games serie scratch GEM scratch hoogste game PUNTEN
1 Braker, Glenn 66 16 1902 118,88 138 78
2 Zomer, Rick 65 13 1603 123,31 158 66
3 Dik, Sven 92 18 1613 89,61 125 66
4 Regien, Alex 94 17 1394 82,00 126 66
5 Hoogstra, Daniel 74 15 1625 108,33 153 62
6 Wendel, Alexander 64 17 1936 113,88 158 56
7 Postma, Martijn 10 14 2481 177,21 219 54
8 Reitsma, Yvanca 104 18 1172 65,11 98 44
9 Mooi, Thomas 55 8 915 114,38 156 30
10 Bouma, Yvonne 27 3 499 166,33 172 24
11 Postma, Femke 4 6 1021 170,17 254 22
12 Heij, de Iscander 42 6 761 126,83 119 18
13 Boomsma, Tygo 74 7 656 93,71 120 18
14 Wolters, Jeroen 14 6 905 150,83 178 10